Пошук

Наприклад: Світлодіодна стрічка а

Меню
Пошук
0 Кошик
phone--voice
098 849-50-51
icon_burger Каталог товарів

Меблева фабрика, де придбати якісні меблі в Україні ?

7.4.2023 Статті

Меблева фабрика

Меблева промисловість – дуже різноманітний сегмент, що постійно розвивається та розширюється. Меблі складають важливу частину нашого повсякденного життя, оточують нас у побуті, на роботі, під час навчання, відпочинку тощо. Щоб вибрані елементи обстановки радували зовнішньою естетичністю, довговічністю та практичністю в експлуатації, потрібно грамотно підійти до вибору меблевої фабрики, яка займатиметься їх виготовленням. Український меблевий ринок готовий запропонувати безліч цікавих варіантів – досвідчені фабрики чи виробників-новачків. Як не заплутатися в цьому різноманітті і зробити правильний вибір – читайте в цій статті.

Короткий огляд тенденцій українського меблевого бізнесу

Вітчизняні виробники меблів за останні кілька років пережили чимало серйозних випробувань. Це і падіння ВВП, світова пандемія і практично повна зупинка виробництв, і швидко зростаюча популярність онлайн-продажів, розвиток фрілансу і перехід офісів на віддалену роботу. Останнім викликом для українського бізнесу стало повномасштабне вторгнення, зростання цін на матеріали, паливо та енергоресурси, переформатування внутрішнього та зовнішнього ринку.

Варто зазначити, що українські меблеві фабрики продовжують радувати своїх клієнтів різноманітною, якісною та доступною продукцією на будь-який смак та гаманець.

Поради щодо вибору надійного меблевого виробника

Існує кілька параметрів, які допоможуть визначити справді гарну меблеву фабрику для взаємовигідного співробітництва:

  • досвід у виготовленні меблів – чим довше працює компанія, тим більшу конкурентоспроможність та довіру клієнтів вона має. Крім того, за час роботи, команда меблярів відточує свої практичні навички, підвищує рівень виробництва, освоює нові технології та виконує роботу над помилками, якщо це необхідно;
  • асортимент – як правило, представниками українського меблевого бізнесу є фабрики середньої величини, з досить чіткою спеціалізацією. Пересічному споживачеві легше вибрати компанію-виконавця якоїсь однієї категорії меблів, наприклад шаф-купе або кухонних гарнітурів. І це правильно, оскільки розвиток навіть 2-3 напрямків у виробництві різних меблів може вимагати значних ресурсів. А ось усередині категорії різноманітність модельного ряду має бути значною, щоб зацікавити найрізноманітніших клієнтів;
  • різноманітність робочих матеріалів – сьогодні можна вибирати елементи обстановки із різних похідних видів деревини, пластику, скла, композитних матеріалів. Вітчизняний виробник меблів може створювати продукцію з ЛДСП різної товщини, використовувати, екошпон, МДФ, ПВХ і доповнювати свої вироби цілком надійною фурнітурою. Це дозволяє пропонувати клієнтам досить бюджетні елементи обстановки із чудовими експлуатаційними характеристиками;
  • технічна складова виробництва – чим більш сучасним та точним обладнанням оснащена фабрика, тим кращими зразками меблів вона може похвалитися. Звісно, рядового покупця ніхто не пустить на виробництво з оглядовою екскурсією. Але такі фрази, як “повний цикл виробництва”, “імпортне обладнання”, “власний конструкторський відділ”, “оптимізація виробництва” та “служба перевірки якості продукції” сигналізують про те, що цій торговій марці можна довіряти;
  • гарантійні зобов’язання – перед прийняттям рішення про співпрацю, обов’язково переконайтеся, що вам буде надано певний рівень сервісу під час використання придбаного виробу, що вас не кинуть напризволяще після купівлі гарнітура або шафи.

Чудовим доказом вищесказаного може стати приклад меблевої фабрики Senam (м.Біла Церква).

Де придбати якісні меблі в Україні

Меблева фабрика Senam – сучасне та успішне перспективне підприємство з вагомим багажем знань та практичним досвідом. Наш бренд представлений на ринку України ось уже близько 20 років і пропонує своїм клієнтам широку різноманітність серійних корпусних меблів із МДФ та шпонованих масивів. За цей час ми зібрали команду фахівців, встановили професійний парк ЧПУ верстатів для швидкої та точної роботи, створили власний конструкторський відділ та уважно стежимо за якістю своєї продукції.

Нам довіряють виготовлення меблів на замовлення, оскільки ми:

  • працюємо швидко та якісно;
  • любимо та знаємо свою роботу;
  • неухильно дотримуємося термінів;
  • виконуємо всі побажання клієнта;
  • даємо діючі рекомендації щодо догляду та експлуатації виробів.

Гарантуємо, ви будете задоволені результатом співпраці з нами! Телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефону – ми раді вашим зверненням!

EmailTwitterFacebookTelegramViberWhatsApp

5.7.2023

Купити дизайнерську шафу

Детальніше

29.5.2023

Як вибрати шафу купе

Детальніше
Шкаф-купе Шафа-купе

29.5.2023

Замовити шафу-купе від виробника

Детальніше

5.5.2023

Меблі на замовлення

Детальніше