Пошук

Например: Светодиодная лент а

Меню
Пошук
0 Корзина
098 849-50-51
icon_burger Каталог товарів

Бренди

Häfele

«Häfele» — один із світових лідерів у галузі виробництва та продажу меблевої та столярної фурнітури.

Детальніше

Komandor

Компанія Komandor – передовий виробник систем для шаф-купе, вбиралень, міжкімнатних перегородок та забудов ніш із більш ніж 20-річною історією.

Детальніше

Italiana Ferramenta

Italiana Ferramenta спеціалізується на виробництві високоякісної фурнітури та фурнітури для меблевої промисловості.

Детальніше

Linken

Фурнітура для меблів Linken System з'явилася в 2002 році та впевнено завоювала український ринок меблевих комплектуючих за рахунок відмінного балансу трьох важливих характеристик: довговічності, сучас

Детальніше

Mepa

Mepa – успішно працює на українському ринку з 2002 року і є одним із лідерів із продажу фурнітури для виробництва м'яких меблів.

Детальніше

Sevroll

Sevroll вже 20 років пропонує найширший вибір на ринку розсувних, складних та розсувних дверних систем, а також систем для вбудованих шаф та оздоблювальних профілів.

Детальніше

Korner

Компанія Korner є одним з найбільших європейських виробників оздоблювальних виробів із ПВХ.

Детальніше

Virno Style

Під брендом Virno Style представлені колекції меблевих ручок, різноманітні кухонні аксесуари, гачки, рейлінги, наповнення для шаф-купе.

Детальніше

VOLPATO

Створена в 1974 році, компанія Volpato Industrie обслуговує понад 1500 клієнтів в 60 країнах світу, з такою ж гнучкістю і безперервним вдосконаленням технологій, які завжди були притаманні нашій торго

Детальніше

Fabiano

Щоб на кухні було приємно знаходитись, важливо, щоб кожна деталь гармонійно поєднувалася та доповнювала один одного. І, звичайно, мало хто готовий платити невиправдані суми за техніку лише тому, що це

Детальніше

GIFF

Фурнітура GIFF – це якість та вивірена функціональність, актуальність та естетичність у поєднанні з демократичною ціною. Наша фурнітура дозволяє робити стильні, технологічні та зручні меблі.

Детальніше

Maag

MAAG Polska з самого початку свого існування є виробничою компанією, що поставляє на ринок меблевого приладдя високоякісну кромку ПВХ.

Детальніше

Freud

Freud – світовий лідер у виробництві різального інструменту.

Детальніше

Ferro Fiori

Ferro Fiori: бренд унікальної меблевої фурнітури Фурнітура Ferro Fiori – це досконалість форм, сучасність та елегантність. Вся продукція має неповторний стиль, високу якість та прийнятну ціну.

Детальніше

Alva

Фурнітура та меблеві комплектуючі від торгової марки ALVA відрізняються найвигіднішими пропозиціями на сучасному ринку.

Детальніше

Elite

«Еліт» - це виробництво високоякісних кухонних меблів та шаф-купе на замовлення

Детальніше

Airtic

Компанія Pol-Met є власником бренду Airtic Professional та єдиним виробником Airtic Silent Closing System. Він був заснований у 1981 році. З того часу займається виробництвом меблевої фурнітури та мет

Детальніше

Mohawk

Mohawk Industries - американський виробник підлогових покриттів з Калхуна, штат Джорджія. Компанія створює м'які покриття (килими та дверні килимки), тверді (керамічна плитка, підлога з натурального к

Детальніше

Granado

ТМ "GRANADO" - нова торгова марка на українському ринку кухонного обладнання. Вже за кілька років Україна-Іспанський концерн встиг зарекомендувати себе як виробник високоякісних кухонних мийок.

Детальніше

Virno Lines

Колекції меблевих ручок – це лаконічні форми Virno Line

Детальніше

Милах-Мастер

Основний напрямок діяльності компанії «Мілах-Майстер» – виробництво та розробка меблевої фурнітури (ручок, ніжок, гачків, кріплення, напрямних та ін.) під власною торговою маркою та оптово-роздрібна т

Детальніше

GTV

GTV — найбільший польський та європейський виробник та постачальник меблевої фунїтури та комплектуючих.

Детальніше

System handle

SYSTEM FURNITURE ACCESORRIES – Турецька компанія заснована у 1969 році Темелем Хакверді, що спеціалізується на виготовленні меблевих та дверних ручок високої якості.

Детальніше

Mesan

MESAN-це один з найбільших світових виробників індустріальних замків, петель та аксесуарів

Детальніше

Pfleiderer

"Pfleiderer AG" - компанія, що спеціалізується на виробництві деревних матеріалів, особливо деревноволокнистих плит середньої щільності та деревно-стружкових плит.

Детальніше

Lumine

На сьогоднішній день Lumine є найбільшим у країні спеціалізованим майданчиком з продажу освітлювальної техніки.

Детальніше

Luxe Form

«LuxeForm» - ця продукція характеризується європейською якістю, відповідає сучасним вимогам, і задовольняє потребу в матеріалах для виробництва кухонних, побутових та офісних меблів.

Детальніше

Muller

Петлі та напрямні Muller та Muller profi line отримали багато позитивних характеристик та відгуків, як з боку кінцевих споживачів, так і меблевих компаній.

Детальніше

Rejs

Rejs компанія вже понад п'ятнадцять років успішно працює на ринку меблів та меблевих комплектуючих. Ми пропонуємо меблеву фурнітуру, комплектуючі, аксесуари оптом та в роздріб.

Детальніше

Salice

Salice, світовий лідер у галузі систем відкривання, фурнітури для меблів та аксесуарів для гардеробу, виробляє широкий асортимент продукції найвищої якості для виробників кухонних меблів та виробників

Детальніше